icon_widget_image +38 (063) 513-26-63 +38 (044) 364-52-14 icon_widget_image kesc.energy@ukr.net icon_widget_image м. Київ, вул. Сім`ї Сосніних, 3 icon_widget_image Пн-Пт: 9:00-18:00 Сб-Нд: Вихідний
Image Alt

Про компанію

Постачальник електричної енергії ТОВ «КЕСК»

KESC

Знайомтеся, ТОВ «КЕСК» – компанія, що зарядить Ваш бізнес!

Ми не просто енергопостачальна компанія, а команда професіоналів, що любить свою справу та активно ​працює над досягненням високих результатів.

Ми – компанія, що зростає та розвивається разом зі своїми клієнтами.

Наші фахівці завжди в курсі усіх новин і змін законодавства на енергетичному ринку та готові надати кваліфіковану допомогу у вирішенні будь-яких питань постачання електричної енергії.

Наш клієнт – це наш діловий партнер, задоволення потреб якого – пріоритет діяльності. Багаторічний досвід роботи компанії на ринку електричної енергії України дав можливість добре вивчити потреби та побажання споживачів, що стало підґрунтям для створення високих стандартів якості роботи, надійності та гнучкості в умовах нового ринку електроенергії.

Ми здійснюємо ліцензовану діяльність з постачання електричної енергії в ​24 областях України та маємо 32 діючі договори з Операторами системи розподілу.

Ми знаємо як модернізувати енергетику Вашого підприємства та оптимізувати витрати на електричну енергію. Безліч підприємств вже довірили нам ​розробку, впровадження та обслуговування Автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії.

Не зволікайте, залишайте заявку на успішну та довготривалу співпрацю!

Ім'я:

Телефон:

Електронна пошта:

Повідомлення: